تغییر به تم Jupiter برای سی پنل

تغییر به تم Jupiter برای سی پنل

cPanel یک کنترل پنل با امکانات کامل و مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد حساب میزبانی خود را به راحتی مدیریت کنید. با سی پنل، می توانید تمام جنبه های سایت خود را مدیریت کنید، از جمله حساب های ایمیل، فایل ها، پشتیبان گیری، آمار وب سایت و موارد دیگر. این یکی از پرکاربردترین کنترل پنل هاست که توسط بسیاری از شرکت های هاستینگ به عنوان بخشی از پکیج های خود ارائه می شود.

تم ها ظاهر و احساس رابط cPanel را ارائه می دهند. جدیدترین پانل دریایی عنوان منتشر شده Jupiter نام دارد و جایگزین تم فانوس کاغذی (که جایگزین تم x3 قبل از آن شده بود) شده است. اگر مدتی است که از فانوس های کاغذی استفاده می کنید، ممکن است به فکر تغییر به مشتری باشید. در اینجا چیزی است که باید در مورد آخرین تم های سی پنل بدانید.

تفاوت بین فانوس کاغذی سی پنل و تم مشتری

Jupiter ظاهر و احساس کاملا جدیدی را به رابط cPanel ارائه می دهد. اما دو صفحه جدید نیز ارائه می دهد: ابزار و راه حل،

اگر قبلا از سی پنل استفاده کرده اید، ابزار صفحه برای شما کاملا آشنا خواهد بود. این صفحه پیش‌فرض است و گروه‌ها ویژگی‌هایی را در دسته‌های آشنا، مانند ایمیل، دامنه و پایگاه داده ارائه می‌کنند. همچنین اطلاعات مربوط به حساب خود را با یک نگاه در نوار کناری سمت راست مشاهده خواهید کرد، از جمله:

  • اطلاعات عمومی: در اینجا اطلاعاتی مانند آدرس IP حساب خود، فهرست اصلی، نام کاربری و موارد دیگر را خواهید یافت.
  • اطلاعات سرور: در اینجا اطلاعات مربوط به سرور مانند شماره نسخه نرم افزار و اطلاعات مسیر را خواهید یافت.
  • آمار: در اینجا آمارهای مختلفی را در رابطه با استفاده از منابع حساب خود مانند استفاده از دیسک، پایگاه داده و دامنه پیدا خواهید کرد.

راه حل از طرفی صفحه کاملا جدید است. برای کاربران تازه کار سی پنل در نظر گرفته شده است. این برنامه آموزشی در مورد وظایف رایج، مانند نحوه راه اندازی یک حساب ایمیل و ایجاد یک وب سایت، ارائه می دهد. همچنین سؤالات متداول و پیوندهایی به منابع اسناد وجود دارد تا به شما کمک کند به راحتی پاسخ سؤالات خود را پیدا کنید.

تغییر از Paper Lantern به Jupiter Theme در سی پنل

نیازی نیست منتظر بمانید تا ببینید تم جدید مشتری چگونه به نظر می رسد. شما به راحتی می توانید اکنون حساب خود را به طرح زمینه مشتری تغییر دهید تا رابط کاربری جدید را تجربه کنید. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

  1. وارد حساب سی پنل خود شوید.
  2. در نوار کناری سمت راست، زیر اطلاعات کلیپیدا کردن موضوع کادر فهرست.
  3. برای انتخاب سیاره مشتری، سی پنل به طور خودکار به تم مشتری تغییر می کند.
  4. اگر می خواهید به موضوع فانوس کاغذی برگردید، فقط انتخاب کنید فانوس کاغذی که در موضوع کادر فهرست.

نتیجه

cPanel جابجایی به موضوع Jupiter را آسان می کند. با توسعه اختصاصی و وعده ویژگی‌های بیشتر، مزایای تغییر به مشتری بیشتر از هزینه زندگی با موضوع قدیمی فانوس کاغذی است.

در میزبانی A2، ما در تلاش هستیم تا آخرین استانداردها و به روز رسانی های صنعت را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. حساب های میزبانی ما شامل تم جدید مشتری است، بنابراین می توانید از بهترین چیزی که سی پنل ارائه می دهد لذت ببرید. تیم پشتیبانی اختصاصی ما 24/7/365 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.