هاست Reseller چیست؟ - 10 سوال متداول

هاست Reseller چیست؟ – 10 سوال متداول

فروش مجدد یک مشارکت مشترک است که در آن شرکت ها به اشخاص ثالث اجازه می دهند محصولات خود را به مشتریان خود بفروشند. با انجام این کار، آنها دامنه خود را فراتر از مخاطبان هدف شرکت خود گسترش می دهند و به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کنند.

مفهوم فروش مجدد به دلیل راحتی که برای شرکت ها فراهم می کند و تعداد بالای فروش حاصل از مشارکت به طور فزاینده ای محبوب شده است. با این حال، برخی ممکن است به دلیل عدم آگاهی در این زمینه، برای شرکت در فروش مجدد مردد باشند. اگر شما یک فروشنده مشتاق میزبانی وب هستید که به دنبال سرمایه گذاری در یک فرصت تجاری جدید هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید!

سوالات متداول در مورد فروشنده بودن

1. Reseller Hosting چیست؟

موارد زیادی در راه اندازی یک شرکت میزبانی وب دخیل است – به دست آوردن و حفظ زیرساخت های فناوری اطلاعات، صدور صورت حساب و مدیریت مشتریان و موارد دیگر. ناگفته نماند که همه اینها سرمایه زیادی هم می خواهد.

اما با میزبانی نمایندگی فروش، می توانید خدمات میزبانی وب را بدون تمام هزینه ها و دردسرهای راه اندازی و راه اندازی یک شرکت فناوری اطلاعات کامل به مشتریان خود ارائه دهید. شرکت “والد” زیرساخت دیجیتال را فراهم می کند و شما (فروشنده) را آزاد می کند تا روی ایجاد، حفظ و گسترش پایگاه مشتری خود تمرکز کنید. حتی بهتر، با طرح‌های میزبانی فروشنده با برچسب سفید، شما می توانید همه چیز را با نام تجاری و لوگوی خود برندسازی کنید.

2. چگونه می توانم فروشنده شوم؟

برای تبدیل شدن به یک فروشنده میزبانی وب، شرکتی را پیدا کنید که می خواهید با آن شریک شوید. مطمئن شوید که یک شرکت قابل اعتماد و قابل اعتماد پیدا می کنید، مانند میزبانی A2، با ما تماس بگیرید – خوشحال می شویم به سوالات و کمک شما پاسخ دهیم!

3. چه کسی می تواند فروشنده شود؟

هر کسی می تواند فروشنده شود. اگر فردی با انگیزه و با انگیزه هستید، پس شما کاندیدای ایده آل هستید. ما خوشحالیم که از شما به عنوان یک فروشنده استقبال می کنیم تا زمانی که مایل به یادگیری باشید و مصمم به موفقیت باشید.

4. چرا باید فروشنده شوم؟

فروش مجدد راهی عالی برای به دست آوردن تجربه تجاری است.

  • چگونه یک محصول را بفروشیم
  • چگونه خدمات خود را تبلیغ کنیم
  • چگونه کسب و کار را اداره کنیم
  • … و خیلی بیشتر!

اگر به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستید، یا می‌خواهید شهرت و تخصص خود را برای کشف فرصت‌های تجاری دیگر بسازید، میزبانی نمایندگی فروش ممکن است برای شما مناسب باشد. شما می توانید در حین ایجاد درآمد شخصی، تجربه لازم را به دست آورید.

5. چقدر سرمایه نیاز دارم؟

معمولاً بستگی به شرکتی دارد که با آن همکاری می کنید. بسیاری از شرکت‌ها بسته‌های انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کنند که به فروشنده اجازه می‌دهد تا از بین لیستی از گزینه‌ها بر اساس بودجه خود انتخاب و انتخاب کند. شرکت هایی وجود دارند که به فروشندگان اجازه می دهند بسته های خود را از نظر تنوع و کمیت ایجاد کنند تا تجربه خود را شخصی سازی کنند.

در میزبانی A2، ما برنامه‌های فروش مختلفی داریم که به شما کمک می‌کند کسب و کار میزبانی وب خود را راه اندازی کنید.

6. سود چقدر است؟

سود کاملاً به میزان عملکرد شما بستگی دارد. شما حاشیه سود و سهمیه خود را تعیین می کنید. در محدوده خود کار کنید و در صورت امکان تمام تلاش خود را بکنید تا از آنها فراتر بروید.

7. آیا به نام دامنه خود نیاز دارم؟

به عنوان یک فروشنده میزبانی وب، باید نام دامنه خود را داشته باشید. نام دامنه بخش مهمی از هویت شرکت شما است.

اگر هنوز نام دامنه ندارید، نکات ما را برای انتخاب یک نام دامنه موثر مطالعه کنید.

8. چگونه می توانم بسته ها و قیمت های خود را بسازم؟

بسیاری از فروشندگان از WebHost Manager (WHM) برای ایجاد و مدیریت بسته های حساب استفاده می کنند. برای بخش صورت‌حساب و مدیریت حساب مشتری کسب‌وکارتان، WHMCS و Blesta گزینه‌های محبوبی هستند.

9. چگونه می توانم به عنوان یک فروشنده موفق باشم؟

مانند بسیاری از چیزها، همه چیز به میزان سختی کار شما بستگی دارد. اگر در فروش مجدد تازه کار هستید، همه اینها در ابتدا می تواند کمی سخت به نظر برسد. مانند هر کسب و کاری، میزبانی نمایندگی فروش نیاز به تلاش و پشتکار دارد. اما می تواند در عین حال بسیار سودمند و سودآور نیز باشد.

10. از کجا شروع کنم؟

همین امروز با تماس با ما شروع کنید! ما همیشه آماده استقبال از فروشندگان جدید هستیم. ما می توانیم به شما کمک کنیم کسب و کار میزبانی وب خود را راه اندازی کنید و شما را در مراحل اولیه راه اندازی راهنمایی کنیم.

با همکاری با ما، قدم بعدی را بردارید تا پتانسیل خود را باز کنید!